Liečba erektilnej dysfunkcie

www.sex-erekcia.sk

Už niekoľko pacientov podstúpilo veľmi modernú formu liečby erektilnej dysfunkcie pomocou prístroja na princípe radových vĺn. Táto najmodernejšia liečba je k dispozícii na našej ambulancii v Trenčíne. Ide o neinvazívnu a nebolestivú metódu.

K dispozícii sú aj iné spôsoby ako dosiahnuť lepšiu erekciu - tabletky, gély alebo injekcie priamo do penisu. V súčasnosti dokážeme navrátiť erekciu skoro každému mužovi , dokážeme im vrátiť normálny sexuálny život.

Liečba predčasnej ejakulácie

www.sex-erekcia.sk

Už niekoľko pacientov podstúpilo veľmi modernú formu liečby erektilnej dysfunkcie pomocou prístroja na princípe radových vĺn. Táto najmodernejšia liečba je k dispozícii na našej ambulancii v Trenčíne. Ide o neinvazívnu a nebolestivú metódu.

Zúčastnili sme sa viacerých prednášok po celej Európe či už pasívne alebo aktívne

Február a marec sme sa aktívne zúčastnili niekoľkých prestížnych odborných podujatí na Slovensku a prevažne v zahraničí. Od 29. marca sme späť, v plnej sile na pracovisku, s množstvom nových informácií, inovácií, modernejších postupov v liečbe a diagnostike, čo prenesieme aj do našej každodennej praxe. Vieme, kam smeruje výskum a vývoj v oblasti urológie a aké sú najnovšie trendy.

BARCELONA - 2017 European Site Solutions Summit

Ako jediní zo Slovenska sa zúčastňujeme summitu pre centrá klinického skúšania! Taktiež sme ako jediní členmi organizácie centier klinického skúšania, aby sme kvalitou našej práce mohli konkurovať profesionálom z celého sveta. Aj v Čechách už je rovnako profesionálne pracovisko ako Slovak research center - nazýva sa Clinical research center, máme spolu výborne vzťahy a pomáhame si navzájom.

LONDÝN - 32.výročná konferencia EAU

32. výročná konferencia EAU v Londýne priniesla mnoho nových informácií o diagnostike a liečbe urologických, onkologických a sexuologických ochorení a taktiež komplexné zhrnutie problematiky. Novinky už prenášame do každodennej praxe.

ONKOUROLOGICKÉ SYMPÓZIUM - Demänovská dolina 17. -18. marec 2017

Komplexné podujatie o najnovších trendoch v diagnostike a liečba rakoviny prostaty, komplexný súhrn na multidisciplinárnom podklade.

Srdečne Vás pozývame na

24.výročná konferencia Slovenskej urologickej spoločnosti v Trenčianskych Tepliciach 7.-9. jún 2017

24. výročná konferencia Slovenskej urologickej spoločnosti sa bude konať v dňoch 07. až 09. júna 2017 v trenčianskom regióne, v malebnom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice, v priestoroch Kursalónu.

Kontakty

Tel.: +421 32 652 40 82 | Tel.: +421 905 99 06 00
Tel.: +421 911 77 68 27 | E-mail: recepcia@urology.sk

Lekári

MUDr. Roman Sokol - lekár : roman.sokol@urology.sk
MUDr. Juraj Holba - lekár : juraj.holba@urology.sk
MUDr. Peter Kohútek - lekár : peter.kohutek@urology.sk
MUDr. Marek Lukáč - lekár : marek.lukac@urology.sk
Skopírovaním textu alebo časti textu z tohto newslettru a jeho umiestnením na iný web porušíte práva
MUDr. Romana Sokola ako aj práva ďalších osôb zúčastnených na tvorbe obsahu pre tento newsletter.